13 Haziran 2013 Perşembe

Scorpion ios

Scorpion iosScorpion ios


Scorpion Serisi İOS algılayıcılar, sadece sesli sinyal özelligi bulunan basit metal detektörler degildir. Bu ürünler ile ayni zamanda, alan tarama,iletkenlik ölçer ve derinlik ölçerdir. Teknolojisi sayesinde bu algılayıcılar, gizli nesnelerin bulunmasinda optimal olarak kullanilabilirler. Scorpion İOS, yeni nesil metal tanilama teknolojisidir. Daha önce sunduğumuz tüm ürünlerden daha küçük, daha hafif ve çok özellik barindiran, derin tarama yapabilen bu Ünitenin programlamasi, akilli bir pc tarafindan yapilir. Scorpion İOS, birçok detayin optimize edildigi ve gelistirildigi, basarisi kanitlanmis, güvenilir ve güçlü pulse indiction teknolojisi üzerine temellendirilmistir. Bu sebeple, çok islevli scorpion İOS anomali algılayıcı, altin, gümüs, mezar gibi ögelerin yerlerini tanimlayabilme yetisine sahiptir. Bu sebeple scorpion İOS, tüm gizli hazine avlari için uygundur.

Scorpion İOS'nin en önemli avantajlari bir bakista sunlardir: 

Uygulamalar(Kullanim) :

* Küçük, hafiftir ve tablet pc gibi görünür.
* Entegre eliminator bacağa bantlanacak sekilde gizlenmistir.
* Pc kontrol ünitesi ve 3d grafiklerin gösterimi için aynı cihaz kullanılır.
* Bilgisayar gereği yoktur.
* Demir içerikli ve demir içerikli olmayan metalleri ayirabilme özelliği vardır.
* Önceden konfigürasyonu yapilmis, kutudan çikarildiginda operasyona hazir üründür.
* Dahili şarzedilebilir batarya kullanir (Şarz için 220volt akım her yerde bulunabilir!)Scorpion İOS, disaridan bir pc seklinde görünür ve normal detektörlerle arama yapmanin mümkün olmadigi alanlarda arama yapmaniza olanak saglar. Etrafinizda süphe uyandirmadan ve süpheli bakislari üzerinize çekmeden daha önce tarama yapamadiginiz alanlarda tarama yapabilirsiniz. Kompakt olan bu üründe bir adet toprak maden mineral etkisi azaltıcı Eliminator, entegre halde bulunmaktadir. Bu sebeple Scorpion İOS, kamuflajini mükemmel seviyeye getirecek sekilde, islevsel bir multimedya tabanli pc aleti olarak kullanilabilir. Modern islemciler ve enerji tasarrufu yapan bilesenler sayesinde, dahili şarz edilebilir pil, pc nin ihtiyaç duydugu gücün tamamen saglanmasi için yeterlidir. 

Scorpion Serisindeki tüm diger metal algılayıcılar gibi, scorpion İOS de islevsellik, ergonomi ve pratik tasarimin etkileyici bir birlesimidir. Sadece 0,65 kg agirligi ile cihazı istediginiz her yere götürebilirsiniz. Sadece tek bir tus ile tüm operasyon modlarini kontrol edebilirsiniz. Asagidaki operasyon modlari mevcuttur: 

* Alan tarama modu ile çevrenizdeki metal hedeflere uzaktan ulaşabilirsiniz.
* İletkenlik ölçer mtl modu ile metalleri derinlerden ses ve numerik verilerle bulabilirsiniz.
* Yerin altindaki feromanyetik (demirsel miknatisli) metal nesnelerin konumlandirilmasi için görsel manyetometre
* Derinlik tespiti için özel programı ile derinliği cm hassasiyetinde görebilirsiniz. Tüm ölçümler anlik olarak operasyon alaninda yapilabilir. 

Maksimum Derinlik
Scorpion Ios (Basic Model) 6mt
Scorpion Ios (Pro Model) 10mt
Bizimleyseniz, Yeraltı Size Görünür Olur.